Kategorie więcej
Producenci
Cennik

HTML   CSV

Aktualności
24-09-2013
Odpowiednio dobrany biustonosz wpływa na długość jego użytkowania, dając uczucie komfortu i wpływając na prawidłowe ułożenie i wyeksponowanie biustu. Dlatego odpowiednie dopasowanie rozmiaru ...
Info

rankingSklepy internetowe - Ranking!


rankingNajlepsze produkty - Ranking!


cenyDołącz do nas i reklamuj produkty!


sklepNie masz sklepu, załóż go w 2 minuty i testuj za darmo!

Zobacz również
Czy wiemy jak dobrać odpowiedni rozmiar biustonosza

Odpowiednio dobrany biustonosz wpływa na długość jego użytkowania, dając uczucie komfortu i wpływając na prawidłowe ułożenie i wyeksponowanie biustu. Dlatego odpowiednie dopasowanie rozmiaru biustonosza jest bardzo istotne. Jednak trzeba sobie zadać pytanie, czy panie potrafią dobrać odpowiedni rozmiar dla siebie. Odpowiedź na pozór nie wydaje się być aż tak oczywista. Wiele kobiet nawet nie zdaje sobie sprawy jak dobrać biustonosz, więc kupuje mniej więcej tak aby był dobry, żeby nie powiedzieć na oko. Dlatego przyjrzyjmy się co tak na prawdę kryje się pod tymi symbolami.

Zatem jak dobrać biustonosz aby był odpowiedni?

Rozmiary biustonoszy określane są symbolem składającym się z dwu elementów. Pierwszym jest obwód pod biustem mierzony w cm (65, 70, 75 itd) z kolei drugi element to wielkość miseczki prezentowana za pomocą litery (A, B, C itd). Litery są tak ustawione jak w alfabecie i oznaczają, że miseczka A jest mniejsza od miseczki oznaczonej literą B itd. 

Co ważne a na co panie nie zwracają uwagi, że litery oznaczające wielkość miseczki mówią o proporcji dla jednego rozmiaru pod biustem, dotyczą tego samego obwodu. Dlatego aby dobrze dobrać biustonosz musimy najpierw zmierzyć obwód, a później dobrać wielkość miseczki. 

Reasumując rozmiary miseczek oznaczone taką samą literą przy różnym obwodzie nie będą takie same. Czyli np. 75C nie będzie miało takiej samej miseczki jak 80C. 


Czytaj wszystkie